Opinie Klientów

Przede wszystkim zaskoczyła mnie niska cena wynajęcia podnośnika koszowego. Muszę również wspomnieć o operatorze, który okazał się naprawdę bardzo pomocny. Pierwszy raz korzystałem z usług firmy Ados i z pewnością nie ostatni. Dzięki niej montaż mojej reklamy odbył się niezwykle sprawnie. Polecam!

Karol Robakowski


Firma Ados-Podnośniki doskonale poradziła sobie ze zleconym zadaniem. Montaż szyldów reklamowych przebiegł bez żadnych zakłóceń w miłej atmosferze. Wynajęty podnośnik koszowy działał bez zarzutów, a jego operator chętnie służył pomocą. Współpracowałem z wieloma tego typu firmami działającymi w Warszawie, a także poza nią i do tej pory żadna nie działała tak sprawnie, jak firma Ados-Podnośniki. Pozostaje mi tylko polecić ich usługi.

Jakub Olech


Początkowo martwiłam się, że jako klient indywidualny zostanę potraktowana z mniejszą uwagą niż klienci biznesowi, jednak moje obawy okazały się bezpodstawne. Skorzystanie z ich usług okazało się strzałem w dziesiątkę! Wycinka drzew przy użyciu podnośnika przebiegła niezwykle sprawnie. Firmę Ados cechuje profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Gorąco polecam!

Daria Tomczyk